wtorek, 26 czerwca 2012

Odcinek 5

Siemano wszystkim ludziom!
Cześć!
Ostatnio nie pisałśmy zbyt dużo bo nie miałyśmy czasu. No wiecie koniec roku, podciąganie ocen itp.
Ale już za 3 dni wakacje!
<szaleńczy śmiech>.
W naszym posiadaniu są także informacje na temat NOWEGO CHŁOPAKA!
Ale nie będziemy zdradzać na jego temat nic.
No więc zaczynamy odcinek 5!
W tym odcinku poznamy kilka nowych postaci ^^ Pierwsza na ogień idzie Peggy, szkolna reporterka. Ale na razie nie odbiegajmy od fabuły.
Otóż Nathaniel ma kłopoty z powodu skradzionych dokumentów. Oczywiście musimy mu pomóc. Pierwsze zadanie to odnaleść klucz od pokoju nauczycielskiego. Klucz znajduje się w klubie ogrodników albo któryś z chłopaków go znajdzie. Dodatkowo w tym odcinku możemy zdobyć unikalne ubrania. Żeby je dostać musimy zgadnąc kto jest sprawcą tego zamieszania, znaleźć wróżkę i poszukać w scenerii. Sprawcą OCZYWIŚCIE jest Amber, która mści się na swoim bracie. Wróżkę musicie poszukać sami. Natomiast ostatni przedmiot znajduje się w pokoju nauczycielskim.
W pokoju nauczycielskim mamy okazje przeczytać akta Lysandra. Nie radzę tego robić jeśli się go lubi. Tak jak Shiz ;) Miałaś nikomu nie mówić! To była tajemnica, a teraz wszyscy o tym wiedzą!!! Oj... wymsknęło mi się... Przepraszam... 
Nad ekspresem do kawy znajdują się bąbelki. Wystarczy na nie kliknąć.
Koło foteli znajdziemy starą bransoletkę. I teraz prowadzimy dochodzenie w sprawie czyja jest. Kastiel albo Nathaniel powie nam do kogo należy. A jej właścicielka to Amber. A jakże by inaczej?
Idziemy porozmawiać z Amber, która jest w klasie. Jednak nie zauważa nas i sama się przyznaje się że to ona. Nathaniel również słyszał jej wyznanie i z nią rozmawia a nam każe znaleźć ukradzione dokumenty. Znajdują się one na końcu korytarza na szafce. W między czasie Lyzander prosi nas o odnaleźenie jego notatnika który zostawił na ławce na dziedzińcu. Już miałyśmy wracać do domu ale Amber zaatakowała nas ponieważ została zawieszona na kilka dni i jeśli tutaj wybierzemy dobry strój <chłopaka z najwyższym lovometrem> to nas nie skrzywdzi. Jednak kiedy wybierzemy źle zostanie nam siniak <Au!> Wystarczy go zdiąć w szafie ^^
To już koniec tego odcinka ^^  Za jakiś czas napiszemy znowu ;-3 Więc cierpliwie czekajcie do wakacji i nadgonimy wszystkie odcinki!
Shizuka & Arisa
A tak na koniec tylko wspomnę,  że mamy nowego maila! Piszcie ze wszystkim co was trapi. Możecie opisać problemy związane z grą i nie tylko! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz