sobota, 9 czerwca 2012

Odcinek 4


Cześć wszystkim naszym czytelnikom!
Mam super pomysł! No to dajesz Arisa. No więc żeby wiedzieć czy podoba wam się ten blog zrobimy ankietę. Tylko odpowiadajcie szczerze!
Przejdźmy do Odcinka 4.
W tym odcinku pojawia się nowa postać. Jeśli myślisz, że kogoś interesuje pan Farazowski to jesteś w wielkim błędzie! Ale mam obowiązek go przedstawić jako nową postać. Oj tam, oj tam. Poprosi nas o oprowadzenie go po szkole. Po wykonaniu tego zadania spotykamy, a raczej wpadamy na Amber, która jest zmorą naszego życia, nie uważasz Ariso? 
W pełni się z tym zgadzam Shiz. Dodtkowo nas okradnie! No i musimy porozmawiać z jej bratem. Oh... Ah... mój Nathaniel ;* Ej Aris! Jesli wyszłabyś za Nathaniela to wtedy Amber będzie twoją szwagierką... Aaaa!!!! Dlaczego?! Dlaczego... To prawie jak Romeo i Julia ;(  No nie przesadzaj! To ty go wybrałaś! Ale, ale... to nie tak... dlaczego ona musi być akurat JEGO siostrą? No niestety...Czasem życie jest okrutne. Taki mój los... A w sumie Shiz-chan to jeszcze nie powiedziałaś kogo lubisz! Aj... To będzie moja słodka tajemnica. Oj no,... Daj nam podpowiedź! Nie! Sami się domyślcie.
A więc powróćmy do odcinka 4. 
Po rozmowie z Nathanielem ona zamiast być dla nas milsza próbuje nas sprowokować. W końcu stwierdzimy, że mamy jej dość i nadszedł czas zemsty <devil>. Iris doradzi nam by kupić ubrania takie nosi Amber. Brr... Nie przypominaj ni tego! Nie dość, że wydałam sporo kasy to jeszcze wyglądałam jak ona! Ale mi było wstyd... No niestety pomysł naszej kochanej koleżanki nie przyniósł rezultatu. 
Musimy więc pogadać z chłopakami i dowiedzieć się czego Amber nie lubi. Będą to pająki. Fuj!!! Nie lubię pająków. Są takie ohydne! W zupełności się z tobą zgadzam, ale idźmy dalej. Na nasze szczęście nie musimy chować do szafki Amber prawdziwych pająków i możemy posłużyć się atrapami. Dodatkowo Kastiel doradzi nam, by pomazać jej szafkę sprejem. Obydwie rzeczy można kupić na bazarze.
Już prawie się na Amber zemściłyśmy, ale niestety przyłapała nas Lee - jedna z jej koleżanek. Członkini jej świty. Gdy próbuje nas zatrzymać przychodzi nasza ulubiona -.- pani dyrektor i myśli, że obie chciałyśmy zniszczyć mienie szkoły. Za karę musimy pozmywać napisy. Potrzebujemy oczywiście detergentów, a twój kochany Natusiek <O! niezłe zdrobnienie!> wszystko nam przygotuje. Znajdziemy środki w pokoju gospodarza. Po lekcjach idziemy zmywać napisy (wystarczy na nie kliknąć). Po tej czynności zobaczymy cień i usłyszymy straszny głos. Uciekniemy razem z Lee, myśląc, że to duch. Następnego dnia w miejscu pojawienia się 'ducha' znajdziemy kawałki plastiku i niedopałki papierosów. 
Musimy teraz iść porozmawiać z naszymi chłopcami.Stwierdzą, że miałyśmy zwidy. Za drugim razem znów stchórzymy i uciekniemy. Kolejnego dnia idziemy do 'miejsca przestępstwa' i znajdujemy notatnik i kostkę do gry Kastiela. Idziemy pogadać z jednym z chłopaków, lecz oni stwierdzą, że dalej nic nie wiedzą. Tej nocy zaczaimy się na 'ducha' z aparatem kupionym na bazarze. Zrobimy zdjęcie, a 'duchem' okaże się chłopak, z którym mamy wyższy lovometr. Niestety zdjęcia nie zatrzymamy. Kastiel lub Nathaniel wszystko nam opowiedzą. Ale my nie zdradzimy o co chodziło, dowiedzcie się sami ;) 
Chłopak przedstawi nam Lyzandra -nowego chłopaka. Nathaniel lub Kastiel odprowadzi nas do domu. Czy to ten, którego lubisz pojawił się w tym odcinku?
Nie powiem! ( Uuu... Shizuś się rumieni ;D)
Ten odcinek był strasznie długi, ale już koniec.
Tradycyjnie obrazek ;)

KAWAI!!!
Papatk;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz