piątek, 8 czerwca 2012

Odcinek 3

Siemka! 
Jak widzicie wzięłam się za tego bloga i myślę, że wygląda lepiej. Piszcie czy wam się podoba i co ewentualnie można zmienić ;)
No powiem ci Arisa, że nawet nie źle ci to wyszło.No dobra jedziemy z tym koksem zaczynamy opisywać odcinek 3.
Jak już mówiłam przebieg tego odcinka zależy od wyboru klubu.
W tym odcinku musimy odnaleźć psa dyrektorki. Chodzimy za psem dyrektorki (ma na imię Kiki) po całej szkole i nie możemy go złapać. Musimy odnaleźć jego obrożę, smycz i zabawkę.
Znajdują się one kolejno:
- w pokoju gospodarzy
- w klubie ogrodników
- na dziedzińcu
Trzeba odnaleźć Kiki i spróbować go złapać. Niestety nie tym razem. Musimy teraz poprosić chłopaków o pomoc. Poradzą nam złapanie go na karmę. Jeśli Kastiel nas lubi da nam karmę za darmo jeśli nie musimy wydać 20 $ i odkupić ją od niego. Teraz pieska znajdziemy w sali A. Po oddaniu psa przemiła -.-' pani dyrektor każe nam sprawdzić czy nie jesteśmy potrzebne w klubie.
Jeśli wybrałyśmy klub ogrodniczy to spotkamy Jade'a. Poprosi nas byśmy odebrały pudełko z nasionami od Iris. Naszą kochaną Iris znajdziemy jak prawie zawsze w sali A. Iris obiecuje przynieść pudełko. Wchodzimy od sali jeszcze raz, ale ona zapomniała i musimy ponownie wejść do sali. Musimy zanieść Jade'owi nasiona, a on poprosi o jeszcze jedną przysługę. Daje nam pieniądze, a my za nie musimy kupić nasiona byliny. On tylko o tych nasionach! No niestety Arisa taki typ chłopaka... Jeśli wszystko pójdzie dobrze to po odniesieniu mu nasion pójdziemy z nim na randkę do ogrodu botanicznego. Ale pamiętajcie! Musicie mieć z nim najwyższy lovometr! 
W klubie koszykówki Dajan poprosi nas o kupienie mu butelki wody. Oczywiście jest ona na bazarze. Później Dajan poprosi nas żebyśmy odnalazły jego amulet. Amulet ukradła Amber. Jest on po lewej stonie korytarza w jej szafce. Ale pamiętajcie trzeba podsłuchać Amber w klasie by amulet się pojawił. Po zwróceniu amuletu Dajanowi powinno stać się tak jak w przypadku Jade'a. Zostaniemy zaproszone na jego trening kosza.
Jeśli lovometr w tym odcinku podskoczy z moim Nathanilkiem  :* to zaprosi nas na karmienie bezdomnych kotków. Ooo... Jak słodko... No przecież to moje kochanie. Jak mogłoby nie być słodko?! 
Jeśli zaś dogadamy się z Kastielem zabierze nas na spacer z jego psiakiem. Ooo.... Kocham psy! Ale ty podobno kochasz Nathaniela, a on uwielbia koty... No tak, ale to nie przeszkadza mi w lubieniu psów!
No już dobrze, dobrze spokojnie Aris. 
To wszystko na dzisiaj.
Papatki ;)
do Shizuki i Arisy
A teraz my:Spróbujcie zgadnąć kto jest kto i piszcie przypuszczenia w komentarzach ;)

1 komentarz:

 1. Whoah!
  Czyli ze jak mam wysoki Lovometr z Jade'em.
  To z Nim pójdę na randkę?
  Hm.. Zgaduje ze to ten zielony strój xDD
  Odkryłam bloga przed chwilą, i mysle ze jest pomocny! =>

  OdpowiedzUsuń